Call us: 555-555-5555


Największy wybór części samochodowych w Polsce!

Wejdź na oficjalną stronę internetową naszego sklepu i zapoznaj się ze szczegółową ofertą!

iParts.pl to sklep motoryzacyjny zajmujący się stacjonarną i internetową wysyłką oryginalnych części zamiennych renomowanych producentów.

W skład oferty naszego sklepu wchodzi ponad dwa miliony auto części wszystkich kategorii, wśród nich znajdują się klocki hamulcowe, amortyzatory, chłodnice, elementy nadwozia i jednostki napędowej oraz wiele więcej.
Nasza obecność na rynku od 2008 roku zaowocowała nawiązaniem współpracy z największymi dostawcami części samochodowych dzięki czemu oferowane przez nas podzespoły dostępne są w atrakcyjnych cenach - nawet do 40% niższych od cen konkurencyjnych sklepów.

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym iParts to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości w niskich cenach.

BOGATA OFERTA

Oferujemy ponad 2 000 000 wyłącznie oryginalnych części zamiennych do samochodów osobowych, sportowych i dostawczych wszystkich marek.

FACHOWA POMOC

Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem za pośrednictwem infolinii:
22 884 65 45 lub 801 000 184 na każdym etapie zakupów.

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA

Zaawansowane technologicznie systemy informatyczne i logistyczne pozwalają nam na wysyłkę zamówionych części samochodowych już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania należności.

Porady wideo


Poniżej prezentujemy nasze poradniki wideo zawierające informacje o podstawowych czynnościach eksploatacyjnych, opisy części samochodowych itp.:
Kanał iParts.pl
Share by: